درباره کلیک یدک

شرکت و فروشگاه اینترنتی کلیک یدک در سال 99 با هدف فروش مستقیم قطعات اصلی خودرو از کارخانجات طرف قرارداد ایران خودرو و سایپا به مصرف کنندگان محترم تاسیس گردید.

این شرکت یکی از زیرمجموعه های گروه مجموعه سازی طوس می باشد و به منظور  سهولت خرید مشتریان عزیز، بدون واسطه و به صورت غیر حضوری، اقدام به فروش اینترنتی قطعات اصلی لوازم یدکی خودرو کرده است.

مجموعه سازی طوس

شرکت مجموعه سازی طوس

فعالیت خود را از سال 1373 ، با هدف تولید و مونتاژ انواع اکسل عقب و جلو ، گیربکس، فرمان کامل و سایر قطعات موتوری خودرو ، جهت برطرف نمودن نیاز کارخانجات خودروساز ( OE ) آغاز نمود.

حساسیت تولید قطعات فوق الذکر با مطلوبیت جهانی از یک سو و تاثیری که این قطعات در سرنوشت سرنشینان خودرو دارد از سوی دیگر، مسئولان شرکت را بر آن داشت تا در این زمینه اقدام به اخذ دانش فنی از شرکتهای معتبر اروپایی نمایند.

در این راستا موفق به اخذ لیسانس و تکنولوژی ساخت اکسل پیکان از کمپانی K.T.L انگلستان ، جعبه فرمان پیکان از کمپانی BURMAN انگلستان و تاییدیه از کمپانی PEUGEOT فرانسه جهت اکسل پژو گردید.

این شرکت طی سالهای اخیر توانسته است با ارتقاء سطح کیفی تولیدات خود ، به عنوان یکی از اصلی ترین شرکتهای تامین کننده مجموعه خودرو مطرح باشد.

گالری تصاویر

سوالات متداول

در اینجا برخی از سولاتی که برای شما عزیزان پیش آمده است را پاسخ داده ایم

نحوه ثبت سفارش چگونه است؟

شما میتوانید با ثبت نام در سایت سفارش خود را ثبت و پرداخت نمایید.

ارسال کالا چند روز زمان میبرد؟

سفارشات پس از ثبت در مرحله پردازش قرار میگیرند و پس از 1 الی 3 روز کاری ارسال میگردند.

...

...

...

...

...

...

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من