کلیک یدک:

شرکت کلیک یدک در سال 99 با هدف فروش مستقیم قطعات اصلی خودرو از کارخانجات طرف قرارداد ایران خودرو و سایپا به مصرف کنندگان محترم تاسیس گردید.

این شرکت یکی از زیرمجموعه های گروه مجموعه سازی طوس می باشد و در شرایطی که کشور درگیر ویروس کروناست، به منظور حفظ سلامت و سهولت خرید مشتریان عزیز، بدون واسطه و به صورت غیر حضوری، اقدام به فروش اینترنتی قطعات اصلی لوازم یدکی خودرو کرده است.

 

مجموعه سازی طوس:

شرکت مجموعه سازی طوس

فعالیت خود را از سال 1373 ، با هدف تولید و مونتاژ انواع اکسل عقب و جلو ، گیربکس، فرمان کامل و سایر قطعات موتوری خودرو ، جهت برطرف نمودن نیاز کارخانجات خودروساز ( OE ) آغاز نمود.

حساسیت تولید قطعات فوق الذکر با مطلوبیت جهانی از یک سو و تاثیری که این قطعات در سرنوشت سرنشینان خودرو دارد از سوی دیگر، مسئولان شرکت را بر آن داشت تا در این زمینه اقدام به اخذ دانش فنی از شرکتهای معتبر اروپایی نمایند.

در این راستا موفق به اخذ لیسانس و تکنولوژی ساخت اکسل پیکان از کمپانی K.T.L انگلستان ، جعبه فرمان پیکان از کمپانی BURMAN انگلستان و تاییدیه از کمپانی PEUGEOT فرانسه جهت اکسل پژو گردید.

این شرکت طی سالهای اخیر توانسته است با ارتقاء سطح کیفی تولیدات خود ، به عنوان یکی از اصلی ترین شرکتهای تامین کننده مجموعه خودرو مطرح باشد.

 

 

شرکت تولیدی صنعتی رادفرمان

این شرکت در سال 1362 با سرمایه گذاری شخصی با هدف ارتقاء صنعت قطعه سازی کشور، فعالیت خود را درزمینه سیبک و قطعات جلوبندی خودرو به عنوان اولین سازنده انواع سیبک ها آغاز نمود. به نحوی که هم اکنون با تولید بیش از 2500000  سیبک در سال بزرگترین سیبک ساز کشور می باشد.

این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و با تجربه، امکانات آزمایشگاهی همکار اداره استاندارد و تجهیزات مدرن تولیدی ، تلاش بی وقفه در جهت تعالی کیفیت و بومی سازی تکنولوژی در صنایع خودروسازی دارد.

شرکت رادفرمان مفتخر است ضمن دریافت لوح تقدیر در چندین سال پیاپی به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری ، هیچگاه از اهداف علی خود یعنی حفظ کیفیت محصول و بهبود مستمر آن و همگامی با دانش و نوآوری مربوطه فاصله نگرفته و همواره اهداف فوق مبذول داشته است به نحوی که می توان گفت کلیه سیبک های این شرکت دارای مجوز استاندارد از سازمان استاندارد می باشد.

در حال حاضر شرکت رادفرمان یکی از شرکتهای گروه معظم مجموعه سازی طوس واقع در شهرک صنعتی مجموعه سازی طوس می باشد و با توجه به هدف ارتقاء صنایع در استان سیستان و بلوچستان در سال 1382 شرکت رادفرمان تفتان را در شهر زاهدان به مرحله بهره برداری رساند و تلاش خود را معطوف به تولید و مونتاژ انواع قطعات جلوبندی ، پمپ هیدرولیک، جعبه فرمان هیدرولیک و … نمود.

قابل ذکر است که این شرکت از تامین کنندگان اصلی و عمده قطعات جلوبندی جهت خودروسازان و شرکتهای وابسته از جمله ایران خودرو ، سایپا ، مگاموتور ، گروه بهمن خودرو ، رنوپارس و … می باشد.

 

شرکت تولیدی پیشتاز قطعه سناباد

این شرکت در مهرماه 1389 (2000 میلادی ) ، بعنوان تولیدکننده قطعات اکسل و جعبه فرمان با هدف تامین قطعات موردنیاز شرکتهای گروه مجموعه سازی طوس تاسیس گردید.

این شرکت با بهره برداری از امکانات پیشرفته و دانش فنی روز، هم اکنون در کنار سایر کارصفحه اصلی های گروه صنعتی طوس بعنوان یکی از تامین کنندگان اصلی قطعات خودرو شناخته می شود و با توجه به قابلیتها و توانمندی های خود شامل : ماشین آلات تراش CNC ، سنگ زنی ، اینداکشن ، کوئنچ تمپر ، کوره عملیات حرارتی و آزمایشگاه متالوژی ، امکان تولید قطعات اکسل ، مجموعه دیفرانسیل ، مجموعه جعبه فرمان و پلوس انواع خودرو را دارد.

شرکت پیشتاز قطعه سناباد هم اکنون یکی از تامین کنندگان شرکت مگاموتور و ساپکو می باشد.

شرکت فورج گستر سناباد

این واحد به عنوان یکی از شرکتهای گروه مجموعه سازی طوس در سال 1375 فعالیت خود را در جهت تامین انواع قطعات به روش فورج گرم آغاز نموده و به تدریج تکامل یافت تا در سال 1382 به طور کامل مستقل گردید و تحت عنوان شرکت تولیدی و صنعتی فورج گستر سناباد در شهرک صنعتی مجموعه سازی طوس افتتاح شد.

در سال 1383 نیز با راه اندازی یک خط تمام اتوماتیک فورج سرد، توانست زمینه تولید قطعات کوچکی که به این روش قابل تولید می باشند ار مهیا نماید. سپس بنا به نیاز مجموعه جهت استفاده از قطعات ریخته گری ، مطالعاتی بر روی نصب و راه اندازی خط ریخته گری آغاز شد و نهایتا این خط از ابتدای سال 1387 به بهره برداری رسید.

این شرکت افتخار دارد که هم اکنون یکی از شرکتهای توانمند و معتبر در صنعت فورج کشور می باشد.

 

شرکت خدمات مهندسی رادتوس

شرکت خدمات مهندسی پمپ رادتوس درسال 1376 باهدف تولید انواع قطعات یدکی خودرو و پمپ های صنعتی تاسیس شد. این شرکت در سلا 1379جواز تاسیس واحد خدمات مهندسی را از وزارت صنایع ومعادن دریافت نمود. سپس با تجهیز واحد آزمایشگاه و باتلاش پرسنل، درسال 1380 موفق به اخذ تائید صلاحیت ازموسسه استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران شد .

شرکت صنعتی تولید پمپ رادتوس در سال 1381 پروانه بهره برداری جهت تولید دستگاه های تست وآزمون قطعات خودرو ، دستگاه ها وتجهیزات کمک تولیدی شامل ( جیگ ، فیکسچرو…) وساخت انواع قالب وگیج های کنترلی از وزارت صنابع ومعادن دریافت نمود.

این واحد درسال 1386 موفق به اخذ پروانه تحقیق وتوسعه ازوزارت صنایع ومعادن گردید.

 

شرکت تولیدی تراش رایانه توس

شرکت تراش رایانه توس (TMM CO) فعالیت خودرا درسال 1379 باهدف بازسازی ، ساخت ، مونتاژ وتامین        ماشین های ابزار CNC و Manual آغاز نمود. این سازمان با به کارگیری متخصصین کارآمد درگروه های مختلف و با برگزاری دوره های آموزشی متفاوت درداخل وخارج کشور جهت بالابردن سطح دانش فنی پرسنل ، تاکنون توانسته است به موفقیت های چشمگیری درعرصه ماشین های ابزار دست یابد. شرکت تراش رایانه توس دارای تیم کارشناسی خبره ای در زمینه ارائه خدمات بازسازی، تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات CNC وانواع ماشین های ابزار می باشد.